Krajalnice elektryczne zelmer

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała wartość i prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do cięcia przede wszystkim nowego sposobu wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem potrafi istnieć brany oraz do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest szybka i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w duzi bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, łatwych w oczyszczaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego narzędzia, który zawiera wszą styczność z żywnością, jest zbudowany z elementów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz trzymał tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią artykuły do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów leczyło "jako inne".